דלג לתוכן המרכזי

ספרים ומפות מבית היוצר של בראייה אחרת, אירידוסופיה®

 

ספרים ומפות למכירה מבית היוצר של בראייה אחרת,אירידוסופיה® 

לרכישה צרו קשר

אירידוסופיה®

הספר 'אירידוסופיה®' מציג לראשונה את תורת אבחון קשתית העין על היבטיה הרגשיים בנוסף להיבטיה הפיזיים המוכרים, והינו מהדורה חדשה מורחבת ומעודכנת לספרה של ד"ר שלומית תמיר Ph.D 'מה אומרות עינייך' שראה אור בהוצאת ידיעות אחרונות בשנת 2007.
הספר סוקר את מכלול הסימנים והצבעים בקשתית העין וכולל מפה אירידולוגית מורחבת, המציגה את תפקודן של המערכות השונות בגוף האדם, ומפה אירדוסופית® - המפה הרגשית הראשונה בעולם פרי עטה והגותה של ד"ר תמיר.

האירידוסופיה® – חכמת קשתית העין, הינה תפישה פילוסופית שנהגתה ופותחה על ידי ד"ר שלומית תמיר, מייסדת האירידולוגיה בישראל ומקימת המכון לחקר האירידוסופיה® - מדע פילוסופיה וחדשנות. תורת האירידוסופיה® נהגתה מתוך חקירת מאות צילומי עיניים, סשנים ואנמנזות והיא הפילוסופיה של מדע האירידולוגיה.

הספר נמכר כחלק מקורס אירידוסופיה®.

אירידולוגיה - אבחון בריאותי בקשתית העין

אבחון בריאותי בקשתית העין מאת ד"ר שלומית תמיר D.Ph מיועד לאלו המתעניינים בתורה עתיקת יומין, דרכה ניתן לאבחן את מצבו הפיזי של האדם דרך קשתית העין. תורה זו מאתרת את מקורם של סימפטומים פיזיים שונים בגוף האדם ומביאה להחלמתו המלאה על ידי איזונן של מערכות גופו. ספר זה פורש בהרחבה בפני קהל הקוראים את תורת אבחון קשתית העין על היבטיה הפיזיים וכולל פרקים הסוקרים בהרחבה את המבנה האנטומי של גלגל העין ואת מפת קשתית העין. הספר מציג את משמעות האישון ואת הקשר בין תבניות, צבעים וסימנים בסיסיים בקשתית העין והקשר בין תפקוד המערכות השונות בגוף האדם ותפקוד המוח. בנוסף, נכללים בספר פרקים מיוחדים הדנים בתורת התשאול, ומציגים שיטות ריפוי שונות המותאמות למצבו הפיזי הייחודי של האדם. בספר מצורפים נספחים גרפיים המקלים על הבנת שיטות הריפוי השונות ויישומן על פי מחקריה ודרכה הייחודית של ד"ר שלומית תמיר, אירידולוגית מומחית ובעלת שם. זהו ספר חובה לכל מתעניין בתחום הבריאות ולכל אירידולוג המתעמק בחכמת קשתית העין.

ניתן לרכוש את הספר בגרסה מודפסת או מקוונת.

מחיר: 80 ש"ח
לא כולל משלוח

אירידוסופיה® - אירידולוגיה בהיבט הרגשי חוברת עבודה לאירידוסופים

אירידוסופיה® חוברת עבודה כוללת מפה אירידיולוגית מורחבת, תרשימים הממחישים את מצבן של מערכות גוף האדם באזורים שונים בקשתית העין ומפה אירידוסופית®.
הצעד הראשון בלימודי אבחון קשתית העין הינו לימוד יסודי של המפה האירידיולוגית המורחבת בשיטת ד"ר שלומית תמיר Ph.D המאפשר אבחון מדוייק של מערכות הגוף דרך קשתית העין ומתן טיפול הולם.

המפה האירידוסופית® מאבחנת את מצבו הרגשי של האדם, ומהווה מימד מרכזי וחשוב לשיטתה של ד"ר תמיר.
מיפוי מערכות הגוף לשיטתה של ד"ר תמיר מפורט מאוד. מיפוי זה, בשונה מגישות אחרות בחקר האירידולוגיה, מדגיש אזורים נוספים מלבד מערכת העיכול ואת השתקפותם באפיוניה השונים של קשתית העין.

עוד נמצאים בחוברת, עדכונים לגבי צורתם ומשמעותם של האישונים על פי תפישתה של ד"ר תמיר ואסכולות אירידיולוגיות שונות נוספות.

החוברת נמכרת כחלק מערכה של קורס אירידוסופיה®.

מפות מבית בראייה אחרת, אירידוסופיה®

המפה האירידוסופית®- מאבחנת את מצבו הרגשי של האדם, ומהווה מימד מרכזי וחשוב על פי שיטת ד״ר תמיר.
המפה האירידולוגית - מפה אירידולוגית מורחבת דרכה ממופות כל מערכות הגוף בשיטת תמיר באופן מפורט ומודגש בצבעים בנוסף למיפוי איברי הגוף. מיפוי זה, בשונה מגישות אחרות בחקר האירידולוגיה, מדגיש אזורים נוספים מלבד מערכת העיכול ומראה את ההשפעה הסינרגית של כל מערכות הגוף כולן יחד דרך קשתית העין.
מפות אלו הן חדשניות והן הבסיס לאבחון השלם - תורת האירידוסופיה®, חכמת קשתית העין.

מומלץ לרכוש את הספר אירידולוגיה- אבחון בריאותי בקשתית העין יחד עם המפות.

מחיר למפה: 100 ש"ח גודל A3

לא כולל משלוח

כתבי בראייה אחרת, אירידוסופיה®

הספרון יחס וסליחה והספרון גורל משפחה, זוגיות והורות הספרונים יחס וסליחה וגורל מהווים חלק מכתבי בראייה אחרת, אירידוסופיה® ומציגים בפני הקורא מושגים בסיסיים בתפישה על מנת להביאו למודעות גבוהה ולגלות את סוד קיומו ותכליתו כחלק ממעברו לעידן החדש. כתבי בראייה אחרת, אירידוסופיה® נמצאים ביסוד תפישתה הפילוסופית של ד"ר שלומית תמיר, ומהווים חלק חשוב ממהותה של בראייה אחרת, אירידוסופיה® כתפישה יישומית הנוגעת במימד הרגשי והעמוק של חיי האדם.
ניתן לרכוש את הספרונים בגרסה מודפסת או מקוונת.

מחיר לחוברת: 50 ש"ח

לא כולל משלוח

הערכה השלמה - קלפי משחק לפתרון כל סוגי הבעיות בחיי האדם

טכניקת הפעולות והפתרון
ערכת הקלפים השלמה של טכניקת הפעולות והפתרון מכילה שלוש ערכות דרכן
המתאמן פותר בעיות וקונפליקטים על ידי זיהוי ושינוי פעולות יומיומיות, זיהוי ושינוי
פעולות אבולוציוניות.
הערכה כוללת שלושה סוגי קלפים. בראשונה, קלפים לזיהוי ולפתרון סוגי קונפליקטים
הקיימים בחיי האדם. בשנייה, קלפים ללימוד פעולות המעכבות את האדם דרך זיהוי
קווי המתאר של קשתיות העיניים ובשלישית נמצא כלים ייחודיים למשחק בעבודה
אישית ובעבודה בקבוצה של כל השיטה.

טכניקת הפעולות והדנ"א
ערכת קלפי המשחק, טכניקת הפעולות והדנ"א מעמיקה את החקירה של המתאמן
בנוגע לקונפליקטים בחייו בעקבות השפעת פעולות דוריות מעכבות.
דרך זיהוי הפעולות הדוריות הללו פותר המתאמן כל קונפליקט ובעיה שקשורה
להעברה הדורית המשפיעה על חייו.
קלפי המשחק של טכניקת הפעולות והפתרון וקלפי המשחק של טכניקות הפעולות
והדנ"א נמכרים יחד עם קורס טכניקת הפעולות והדנ"א.
הקורס מקנה למתאמן טכניקה יישומית לזיהוי ופתירת קונפליקטים בכל תחומי
החיים דרך המצפן האנושי הייחודי לכל אדם.


קלפים אירידוסופים® טיפוליים

הערכה השלמה תרשימים מנדלות וצבעים לעיבוד תהליכי חשיבה ולפיתוח תובנות המובילות לפתרונות ותוצאות


קלפי משחק הכוללים קלפי מנדלות ותרשימים, קלפי צבע מוסתרים וקלפי צבע חשופים בתוספת חוברת הסבר.
בנוסף, משחק דו מי נו האדם הכולל תשעה לוחות המסבירים את הרווח וההפסד של האדם בכל קונפליקט בחייו עד להבנת המציאות, ההדפסה החדשה לה הוא מייחל. קלפי מנדלות ותרשימים, קלפי צבע מוסתרים וקלפי צבע גלויים הם כלים צורניים וצבעוניים למתאמן היצירתי דרכם יוכל לקבל תשובות לשאלות ותובנות עמוקות הבאות מתת המודע של חייו דרך צורה וצבע. כל קלפי המשחק ומשחק ה-דו מי נו הם חלק מקורס מנדלות ותרשימים לעיבוד תהליכי מחשבה, המקנים למתאמן תהליכי הבנה ופתרון דרך צורה וצבע.
ערכת קלפי משחק מנדלות ותרשימים
ערכת קלפי משחק מנדלות ותרשימים עם ספרון הסבר מפורט. הערכה מיועדת לכל אדם מאמן או מטפל המבקש להכיר כלי נוסף לפיתוח תהליכי חשיבה המובילים לתובנות, תשובות ופתרונות בכל תחומי החיים.

בנוסף לרכישת הערכה מומלץ לרכוש קורס למטפלים 'מנדלות ותרשימים לעיבוד תהליכי מחשבה'.
קלפי מנדלות וצבע ומשחק הדו מי נו

דו מי נו האדם


משחק המגלה למתאמן פתרונות לקונפליקטים שונים בחיים דרך חקירה והתבוננות בתהליכי ההעברה הדורית. המשחק כולל לוח מרכזי ולוחות הסבר אודות השפעת תהליכים אלו על האדם כהיותו חלק מהשרשרת הדורית אליה הוא שייך.
משחק דו מי נו

תרשימים ומנדלות לעיבוד תהליכי חשיבה, בראייה אחרת, אירידוסופיה®


החוברת "תרשימים ומנדלות לעיבוד תהליכי חשיבה בראייה אחרת, אירידוסופיה®" כוללת רישומים ומנדלות המיועדים לאבחון וטיפול בבעיות שמקורן בתת המודע של האדם.
התרשימים והמנדלות מאפשרים להתמקד בנקודות ציון משמעותיות ובהיסטוריה הרגשית של המטופל, כגון הגילאים בהם חווה משברים, מידת השפעתם על חייו בהווה והעיבוד השגוי שעבר בעקבותיהם. מנדלות אלו יסייעו למטופל להחשף למידע חיוני ומעמיק על חייו. השיעורים החוזרים, היחסים שהוא מזמן, רצונותיו החבויים, מהותו הפנימית וייעודו בעולם.
בראייה אחרת, אירידוסופיה® הינה תפישה פילוסופית יישומית מקיפה הנוגעת ברבדים הרגשיים וההיסטוריים של האדם, תוך התמקדות ברצף הדורי אליו הוא שייך.

אירידוסופיה- תרשימים ומנדלות לתהליכי חשיבה למטפלים

החוברת "תרשימים ומנדלות לעיבוד תהליכי חשיבה בראייה אחרת, אירידוסופיה® למטפלים" מסייעת למטפלים לאבחן בעיות דרך התת מודע של האדם ולטפל בהן, תוך עיבוד תהליכי חשיבה. התרשימים והמנדלות מאפשרים להתמקד בנקודות ציון משמעותיות ובהיסטוריה הרגשית של המטופל, כגון הגילאים בהם חווה משברים, מידת השפעתם על חייו בהווה והעיבוד השגוי שעבר בעקבותיהם.
מנדלות אלה יסייעו למטופל להחשף למידע חיוני ומעמיק על חייו. השיעורים החוזרים, היחסים שהוא מזמן, רצונותיו החבויים, מהותו הפנימית וייעודו בעולם. בראייה אחרת, אירידוסופיה® הינה תפישה פילוסופית יישומית מקיפה הנוגעת ברבדים הרגשיים וההיסטוריים של האדם, תוך התמקדות ברצף הדורי אליו הוא שייך.
פילוסופיה זו, מאפשרת לקבל דרך רישומים ומנדלות אלו גישה אל התת מודע ולהשיג תשובות לשאלות מפתח המעסיקות אותנו. כגון משברי גיל וכיצד אלו השפיעו על חיינו, אילו שינויים חווינו ומהם השיעורים שאנו נאלצים ללמוד שוב ושוב.
בראייה אחרת, אירידוסופיה® מלמדת כל אדם להתוודע למהותו האמיתית: רצונותיו החבויים, היחסים שהוא מזמן אל חייו והדבר החשוב ביותר – הגשמת ייעודו בעולם.

ד"ר שלומית תמיר עוסקת שנים רבות באבחון, ייעוץ, טיפול, לימוד השיטה והכשרת אירידוסופים ומטפלים.

Action Technique & D.N.A

קלפים אירידוסופים®
קלפי טכניקת הפעולות והדנ"א ActionTechnique & D.N.A הם קלפים אירידוסופים® נוספים העוזרים למתאמן לחקור את השרשרת הדורית, ליצור שינוי תהודתי עתידי ובכך להשריש דפוסים מתוקנים למציאות חדשה.
קלפי טכניקת הפעולות והדנ"א

חוברת "טכניקת הפעולות והפתרון" ATS

חוברות טכניקת הפעולות והפתרון
החוברות מסייעות ומלוות את המתאמן במהלך קורס אירידוסופיה® בנושא טכניקת הפעולות והפתרון. טכניקה זו מאפשרת לפתור בעיות בכל תחומי החיים
לעוד פרטים כנסו ללשונית קורסים

סגר אנושי

סגר אנושי -מי היא גבר, מי הוא אישה ואיפה אלוהים ביניהם?
סיפרו של חנוך בן דרור משרטט את דיוקן התפישה הפילוסופית בראייה אחרת, אירידוסופיה® מנקודת מבטו של כנר בעל שם עולמי. למרות ההצלחה, המוניטין והשגשוג הכלכלי הוא חווה חוסר עצום בחייו. הסתירה בין תחושותיו הפנימיים ומציאות חייו הזוהרים מניעים אותו לחקור את עצמו באמצעות תפישות פילוסופיות שונות. פגישת ייעוץ גורלית עם שלומית תמיר משנה את גורלו לבלי הכר... במשך למעלה מעשור תיעד אלעזר בן חנניה את השלבים השונים של חניכתו הכמעט בלתי אפשרית. בפתיחות לב ובכנות מרובה, חולק עם קוראיו את דרכו האמתית והכואבת להיות מובן לעצמו ואת ההוויה הייחודית שהלכה והתגבשה סביב שלומית תמיר ותפישת עולמה הפילוסופית. הספר מגולל את סיפור התהוותה של התפישה בראייה אחרת, אירידוסופיה® , כיצד נבנתה ומיהם דמויות הקהילה שעזרו לבנות אותה. ניתן להקשיב לפרקי שמע מתוך הספרייה של בראייה אחרת, אירידוסופיה® בערוצי המדיה השונים.

לקריאת פרקים מתוך הספר לחץ כאן