דלג לתוכן המרכזי

קורסים אירדוסופים להעצמה התפתחות והכשרה למטפל מומחה


בראייה אחרת, אירידוסופיה® היא פילוסופיה העוסקת בחקר הפרופיל האנושי של האדם על כל רבדיו. פילוסופיה זו מלמדת כל אדם להתוודע למהותו האמיתית, רצונותיו החבויים, היחסים שהוא מזמן אל חייו והדבר החשוב ביותר הוא הגשמת ייעודו כאדם. המכון לחקר האירידוסופיה® עוסק מעל לעשרים שנה ביעוץ קורסים והכשרת מטפלים. במכון ניתן ללמוד קורסים המעניקים לאדם כלים לחקירה, הבנה ופיענוח קונפליקטים בכל תחומי החיים. לפניכם מגוון קורסים מרתקים המפתחים באדם ראייה רחבה ויצירתית עם תהליכי חשיבה עמוקים המביאים לפתרונות, כל קורס מביא ראייה והבנה מושכלת מזווית שונה. 

הסוד להתפתחות מהירה והדרך להפוך לישות עצמאית רב מימדית נמצא בלימודי התפישה בראייה אחרת, אירידוסופיה® 


למה אנשים בחרו ללמוד את בראייה אחרת אירידוסופיה®

כי היא שייכת לעידן החדש והיא עוסקת בתשובות ספציפיות וישירות לאדם עצמו.

הכלים שלה נותנים מענה אישי בגלל אופן פיענוח גלגל העין של כל אדם על כל רבדיו בצורה פשוטה ביותר. ההכרה העמוקה של האדם את עצמו לעומקו מאפשרת לו לגעת, להיות, להבין את עצמו ולייתר מחייו השוואות שיפוטיות וביקורת עצמית ובכך לאהוב את עצמו כמי שהוא, לפתור קונפליקטים בפשטות וליצור יחסים בריאים תוך כדי השלמה פנימית.

הקורסים מתאימים לכל אדם בכל גיל ומגדר. הלימוד מתאפשר באופן פרטני או יחד עם שותף, חבר, בן זוג או בקבוצה, משפחה חברים ואף ארגון. 

 

למה לבחור בתוכנית הלימודים וההכשרה של בראייה אחרת, אירידוסופיה®?

כל תוכנית לימוד באשר היא מביאה חדשנות לעולם היעוץ והטיפול בנושא אבחון אישיות, התנהלות ודרכי הפעולה של האדם בחייו. קורס טכניקת הפעולות והפתרון וטכניקת הדנ"א הן טכניקות שנחקרו במשך שנים ומביאות לאדם דרך ייחודית ונגישה לפתירת קונפליקטים בכל תחומי החיים. דרך גילוי תבניתו האישית. טכניקות אלה מגלות לאדם את השפעת חייו הקדומים והדוריים על חייו העכשוויים וכיצד ניתן לשנות השפעה זו דרך זיהוי ושינוי פעולות לפעולות מדויקות לו בהתאם למבנה הקשתית הייחודית של האדם. קורס מנדלות ותרשימים לעיבוד ופריטה של תת המודע של האדם נותן מענה לזיכרונות מודחקים תוך כדי הבנות הבאות ל לעזור לאדם לתקן חסכים על מנת להביאו לפוטנציאל הרצוי לו בכל תחום בחייו. קורס תורת האירדוסופיה מביא לאדם את תורת האירידוסופיה השלמה עם תורת האירידולוגיה בהיבט הרגשי והפיסי. קורסי כתבים קורסים קצרים המעלים סוגיות שונות בעידן החדש ביחסים בין הפרט לעולם בעקבות השתנות זו. היחס של הפרט אל המנהיגים, החברה וכלל המערכות המשתנות מדת מדינה גבולות כולל המשפחה עד לשינוי האבולוציה של האדם כהיותו גבר או אשה הורה ואף ילד .

מה בכל קורס בקצרה

בקורס טכניקת הפעולות והפתרון ניתן לאבחן את דרכי הפעולה המאתחלות תהליכים פוריים או בהיפוך את דרכי הפעולה המעכבות והגורמות לקונפליקטים ולמציאות מדומה אצל כל אדם בצורה אישית על ידי לימוד כל סוגי מרקמי העיניים הקיימים באנושות החופפים את אישיותו.

בקורס טכניקת הפעולות והדנ"א נמצא כיצד ניתן לזהות אילו זכרונות דוריים מעצבים את המציאות הממשית של האדם וכיצד ניתן לאבחן ולשנות זאת.

בקורס מנדלות ותרשימים לעיבוד תהליכי מחשבה מתגלות התשובות להבנה ולתיקון החסכים של האדם 

בקורס אירידוסופיה® נלמד על ההיבט הפיסי והרגשי ברובד הרחב

בקורסי הכתבים נעסוק בכתבי האדם בעידן החדש

הכשרת מטפלים

מטפל המבקש דיוק וחדות ראייה יבחר בלימוד תפישה זו.  רק דרך שיטה זו ניתן לאבחן באופן ספציפי וישיר את מכלול דרכי הפעולה שעל האדם לרפא באופן ייחודי, דרך פענוח גלגל העין עם ארגז הכלים של בראייה אחרת, אירידוסופיה®.
כל מטפל המבקש להביא את מטופליו למקום הנכון בעידן החדש בדרך יצירתית זו השיטה. 

מטפלים מכל תחום ושיטה יוסיפו לעצמם ערך מוסף ייחודי דרך לימוד קורסים אלו, כל סוגי המטפלים: פסיכולוגים, פסיכותרפיסטים, מטפלים מעולם האימון (Coaching) ושיטות אחרות כגון CBT, NLP, מטפלים בדמיון מודרך, תטה היליניג, מטפלים מתחום הקבלה, מטפלים מתחום גוף -נפש, מטפלים באומנות ובדרמה, מטפלים בסוסים, דרך בעלי חיים ועוד... 

לימוד שני הקורסים של טכניקת הפעולות עם התמחות בקליניקות במכון לחקר האירידוסופיה® תכשיר את המאומן לאירידוסוף. 

להתייעצות והרשמה צור קשר