דלג לתוכן המרכזי

תרשימים ומנדלות לעיבוד תהליכי חשיבה

קורס מנדלות אירידוסופיות®  

הקורס תרשימים ומנדלות לעיבוד תהליכי חשיבה מאפשר לקבל  דרך משחק, רישומים ומנדלות אירידוסופיות® גישה אל תת המודע של האדם ולפענח את התשובות לשאלות המפתח המעסיקות אותו. לדוגמא, דרך מנדלת משברי גיל עבר הווה ועתיד ניתן לזהות גילאים בהם כאב יצר הרס לעומת משבר שיצר הבנה ובכך לסייע להבנה ולטרנספורמציה חיובית של כל כאב ומשבר.
דרך תהליכי חקירה והבנה באמצעות משחק, צביעת מנדלות ותרשימים אירידוסופיים® יכול האדם להגיע לריפוי בסנכרון בין המודע לתת מודע ולאפשר בנייה של מציאות ממשית ופורייה כאן ועכשיו.  

ערכת הקורס:

17 שיעורים.
משחק ה-דּוּ מִי נוּ פרמידת האדם.
קלפי מנדלות ותרשימים אירידוסופיים®.
חוברת מנדלות ותרשימים אירידוסופיים®.

הקורס תרשימים ומנדלות לעיבוד תהליכי מחשבה מאפשר לקבל דרך משחק, רישומים ומנדלות אירידוסופיות® גישה אל תת המודע של האדם ולפענח את התשובות לשאלות המפתח המעסיקות אותו. לדוגמא דרך מנדלות משברי גיל עבר הווה ועתיד ניתן לזהות גילאים בהם כאב יצר הרס לעומת משבר שיצר הבנה ובכך לסייע להבנה ולטרנספורמציה חיובית של כל כאב ומשבר. 

דרך תהליכי חקירה והבנה באמצעות משחק, צביעת מנדלות ותרשימים אירידוסופיים® ושימוש בקלפים האירידוסופיים® יכול האדם להגיע לריפוי בסנכרון בין המודע לתת מודע ולאפשר בנייה של מציאות ממשית ופורייה כאן ועכשיו. 

להרשמה ופרטים נוספים צרו קשר

מה אני צריך להבין בכדי להגיע לשלב הבא

קלפי תרשימים מנדלות וצבע להבנת תהליכים בהווה ובעתיד

מה ערכת הקורס כוללת