דלג לתוכן המרכזי

סשנים המגלים לאדם את המשך מסעו בעידן החדש

פגישה ראשונה היא חוויה עוצמתית המראה מנקודת מבט גבוהה את תסריט סיפור חייכם

פגישת ייעוץ אירידוסופית® עם שלומית תמיר

תארו לעצמכם שחייכם מתוארים בתסריט המסביר קונפליקט שבגללו הגעתם לייעוץ, זה קורה ששלומית מפענחת את קשתית העין וקוראת את כתבי הנשמה של האדם מולה

מה בפגישה?

הפגישה היא מקוונת (online)  שלומית משתמשת ביכולתה המטאפיסית וקוראת  תסריט מרתק על חייכם מנקודת זמן שיתכן שהדחקתם בהקשר לקונפליקט או לכאב ומגלה לכם טפחיים ממה שידעתם או יתכן שידעתם אך לא קישרתם בין הדברים נכונה.

*המטופל ישלח את צילום קשתית העין שלו על ידי צילום פשוט בנייד האישי שלו.

הקשר בין קריאת כתבי הנשמה לפיענוח האירידוסופי® של גלגל העין

קריאת כתבי הנשמה המדוייקים של האינדיווידואל מסונכרנים באופן מפתיע לפיענוח גלגל העין של האדם. לכן התפישה היא לכל הדעות תהליך מדעי ופילוסופי דרכו מועברים כתביו המדוייקים המוצפנים להבנתו .

כדי לקשר ולהבהיר את הדברים הנאמרים שלומית נעזרת בכלים שהגתה בעצמה מתוך התפישה בראייה אחרת, אירידוסופיה®  כמו גילוי הפעולות המעכבות את האדם למציאות הראויה לו ואבחון הפעולות הדוריות שהוא משכפל בחייו דרך אבחון גלגל העין שהינה המצפן האנאלוגי של האדם ומשמש בתפישה כמפתח לפיתרון  החידה.

תתפלאו לגלות כי כבר בחלק הראשון של הייעוץ תקבלו מענה על חלק גדול מהשאלות שאותם רציתם לשאול. לעיתים תכופות מתקבלות תשובות ישירות לדילמות המעסיקות אתכם טרם שאלתם. לעיתים עולות סוגיות בלתי פתורות מהעבר המתקשרות לדילמה העכשווית שבגללה הגעתם אז נראה כי הדברים ניפתרו חלקית כך ששיעורים מסוימים קיבלו תחפושת אחרת.

על פי התפישה של בראייה אחרת,  אירידוסופיה® שינויים בחיינו יכולים להתרחש רק על ידי גילוי השיעור המדוייק שעלינו ללמוד באותו זמן. פה בדרך כלל מצוי המפתח להבנת הקשיים שלנו בכאן ובעכשיו. לא פחות חשוב מגילוי השיעור הוא עומק הבנת השיעור, כי הסוד הוא בהבנה לחלוטין!

למה חשוב להגיע לפגישת יעוץ?

בפגישת הייעוץ הפילוסופי ניתן לקבל תשובות הדרכה כמעט על כל נושא: קריירה, זוגיות, בריאות, מערכות יחסים, התנסויות קשות מהעבר או התלבטויות לגבי העתיד. הגשמת רצונותיו של כל אדם תלויה קודם בחקירה והכרה אישית עם עצמו. לשיטה זו כלים יחודיים משלה להכרת האדם את עצמו על רבדיו.  שאלות כמו: מי אני באמת? מה באתי לעשות כאן? האם אני יודע בוודאות את טובתי המרבית?  האם קונפליקטים הכרחיים לשם התפתחותי האישית? האם אפשר לשנות קשיים ליתרונות ופתרונות, וכיצד? האם אני מוכן לוותר על הקשיים, והאם יש בהם רווח כלשהו? אילו אנשים אני ממגנט בחיי ומדוע? אלו הם השאלות היכולות להוביל לתחילת החקירה של האינדיבידואל.  יסודות התפישה נותנים מענה מדוייק לשאלות אלו דרך חקירת האדם את עצמו דרך זכרונותיו הדוריים והאבולוציוניים החרוטים בנשמתו ומשפיעים על חייו הנוכחיים, בדומה לסליל פילם של מצלמה ישנה המבקשת להעתיק את תמונותיה למצלמה דיגיטאלית חדשנית שאינה מותאמת.

איך נעשית פגישת יעוץ

פגישת הייעוץ נעשית בדרך מקוונת אם דרך אפליקציית zoom, שיחת וידאו בוואצאפ או בפייסטיים מה שנוח ביותר למיועץ. 

לפני הפגישה יש לצלם את קשתית העין  דרך המכשיר הנייד ולשלוח את התמונות בוואצאפ. לקובעים פגישה ישלח סרטון הדרכה קצר המסביר איך לצלם בנייד תמונות של הקשתיות בצורה פשוטה יחסית. 

מומלץ להקליט את הפגישה כדי שתוכלו להתעמק ולהקשיב כמה פעמים שתבחרו בתוכן המרתק. 

פגישת יעוץ נערכת כשעה. 

ומה לאחר הפגישה

ללא ספק בפגישה הראשונה תקבלו מידע לא רק על סוגיות שרציתם לפתור תגלו שהכל קשור בהכל. שלומית מבקשת לקרוא ולהבין את הפגישה הראשונה לעומקה יש ברשותכם לבחור סדרה של חמש פגישות טיפול מומלצות מאוד

מה בסדרת הפגישות 

ארגז הכלים היחודי של התפישה מונגש היום גם בפגישות אישיות מקוונות עם שלומית תמיר. בפגישות אלו לומד המטופל להכיר ולהעצים את האינדווידואליות שבו בכל תחומי החיים לתקן ולבנות יחסים בריאים ומעצימים בכל תחומי החיים. לכל סדרה של חמישה מפגשים יש דרגת התפתחות יחודית משלה. האדם בוחר אם נכון לו להגיע להתפתחות הבאה לפי בשלותו ויכולתו. תכיפות בין מפגש למפגש תלויה ברצון וביכולת הכלה של המטופל ויכול לבחור את תכיפות המפגשים אם כל שבוע, שבועיים או שלושה שבועות. 

האם יש תחליף לפגישות אישיות

קורסים

למידת הקורסים באופן מקוון עם ליווי העצימה מאות אנשים ואיפשרה לכל מי שרוצה להכיר את עצמו וללמוד את שיטה שתשמש לו לפתרון בכל קונפליקט בחיים. בסיום הקורסים יהיו בידכם כלים עוצמתיים לתהליכי מחשבה מעמיקים ופתרון קונפליקטים בכל תחומי החיים. 

השתתפות בקליניקות אירידוסופיות®

בכל כשבועיים מתקיימת קליניקה מקוונת באפליקציית zoom בה תוכלו להתנסות בכלים של התפישה בראייה אחרת, אירידסופיה® ולפתור בעיות בכל תחומי החיים, להקשיב, לשאול שאלות את התלמידים והאירידוסופים המשתתפים ולהיות חלק ולהבין חלקים מהתפישה.

עוד על הקליניקות ולהרשמו לחצו כאן 

 

תוכנית הרדיו בראייה אחרת עם שלומית תמיר ב- 103FM

תוכנית הרדיו משקפת את  יסודות השפה של התפישה ואף נותנת מענה לאלפי מאזינים אך היא אינה תחליף לפגישת יעוץ וטיפול ואף לימוד התפישה לעומקה.  קיבלתם מענה והנכם מבקשים להתעמק בתשובה לשאלתכם הינכם מטפלים בתחום מסויים ויש לכם הרגשה שהשיטה הזאת תרחיב את ידיעותיכם זה הזמן להגיע לפגישת יעוץ מעמיקה.

*בעקבות הקורונה הופסקו שידורי התוכנית לעת עתה אך ניתן להאזין לארכיון שלה באתר 103FM

למה בכל זאת כדאי להגיע לפגישת יעוץ עם הכל שלם בחיי 

פגישה אירידוסופית® מפגישה ומכירה לאדם את עצמו ברבדיו העמוקים ביותר. 

המידע ספציפי וישיר לאדם עצמו. קריאת כתבי הנשמה של האדם היא חוויה עוצמתית ומאירת עיניים.

גילוי מי שהנכם ברצף הדורי אליו אתם שייכים מאפשרת לכם להתגלות למהותכם וליצור תהודה נדירה על צאצאכם וסביבתכם.

כל עוד פעולותיו של האדם נעשות ללא תהליכי חשיבה והכרה אישית על ידי פיענוח יחודי ואירידוסופי® דרך גלגל העין, הוא עלול לפעול בדרכי פעולה מעכבות וליצור קונפליקטים מיותרים ואף לחוש תסכול מעצם היותו פועל ללא התוצאה אליה הוא משווע.

כבר בפגישת הייעוץ הראשונה משתנה המציאות הנוכחית

כל עוד לא נפטרנו מפילטר העבר אנו נוטים להחשיך באופן לא מודע את המציאות גם אם היא שונה ומוארת לכל הדעות ואף להביא אל מציאות זו את המצוקות והפציעות מהעבר. כדוגמת דפוסי ילדות חשוכה המועברים עד להתבגרותו המאוחרת של האדם בשל הדחקה, ואם אנו זוכים להביא ילדים עם מציאות שמחה ומחשיכים אותם מהמציאות הכואבת שלנו שלא טופלה כך גם אנו מסוגלים לעוות זוגיות טובה לשלילית ואף להפוך כל שפע ואיזון לקושיוחוסר ולקיים עיווט מהעבר.

בפגישת הייעוץ הפילוסופי® אנו יוצרים אתחול לריפוי פיזי מעצם הבנת התודעה

הפילטרים של התת מודע המעוותים את המציאות שלנו אלו הן: אמונות, דפוסי מחשבה, ותבניות לעיתים דוריות, לעיתים נרכשות. הרבה פעמים האדם עיוור להן לחלוטין כי הן כל כך מוטמעות בו ובצורת החשיבה שלו שהוא מעוות ומחשיך את המציאות שבאה להאיר את הפילטר הזה ולעזור לו להירפא

האמונות שלנו יוצרות את ההתנסויות שלנו. לרוב דפוסים רגשיים שליליים שהתקבעו במשך שנים יוצרים לא רק פילטר למציאות כואבת אלא גם רגישויות פיזיות. 
איברים מדברים רגשית לפני שהם מאותתים לנו באופן פיזי, על פי המפה הרגשית האירידיולוגית הראשונה בעולם שיצרה שלומית תמיר וספרה המחקרי "ארידוסופיה- אירידולוגיה בהיבט הרגשי אבחון וטיפול" (במהדורה ראשונה "מה אומרות עינייך") הוכח כי חלק מהפתרון של בעיות רגשיות עמוקות הבאות לידי ביטוי באופן פיזי הוא הבנה עמוקה של התת מודע (אוסף קונפליקטים שהודחקו). 

אבחון וטיפול רב מימדי אירידיולוגי ואירידיוסופי® 

אירידולוגיה ידועה כשיטת אבחון פיזית על ידי הסתכלות בקשתית העין (החלק הצבעוני של העין). מחקרים מראים כי על ידי אבחון צבע הקשתית וצורת כלי הדם אנו יכולים לראות את מצבו הפיזיולוגי של האדם.  
שלומית תמיר מייסדת תורת האירידולוגיה בישראל, יושבת ראש ארגון האירידולוגים לשעבר ומומחית בתחום, גילתה במחקריה שניתן לראות גם את חלקיו הרגשיים של האדם כאינדיבידואל דרך המפה הרגשית היחידה בעולם שיצרה ובכך לעזור לאדם להתוודות למסע חייו. 
מחקריה פורצי הדרך מראים שסוג סימנים מסוימים בקשתית העין אינם מראים רגישויות פיזיות אלא דווקא רגישויות רגשיות הנובעות מתוך קונפליקטים שלא נפתרו במשך חייו של האדם או שנוצרו כתוצאה מתורשה דורית רגשית ואלו עומדים ליצור רגישויות פיזיות כרוניות אם לאדם לא תהיה מודעות לנטייה. 
בנוסף גילתה במחקריה כי על פי האישון (החלק השחור בגלגל העין) ניתן לגלות את סוד מהותו של האדם שכן האישון בצורתו מגלה לאדם למי הוא דומה ברצף הדורי אליו הוא שייך ומהו מקומו ברצף הדורי. 
אבחון מדויק ניתן אך ורק על ידי שלומית הוגת התפישה ותלמידיה היכולים לגלות לאדם את סוד מהותו.
כמו כן ניתן לאבחן במקביל את שורשן של הרגישויות הכרוניות הקיימות.

כיצד נעשה האבחון?

המטופל שולח תמונות של קשתיות עיניו, בצילום פשוט בנייד ובהתבוננות ניתן לאבחן באופן מדויק את מכלול גלגל העין: סקלרה קשתית ואישון.

תוכן המידע כתוצאה מאבחון אירידיולוגי

בהיבט הפיזי - המטופל מקבל אבחון מלא ומעמיק אודות תפקוד מכלול המערכות בגוף,
וכיצד חוסר איזונים וליקויים של האיברים והמערכות בגופו עשויים להשפיע על תפקודן של שאר המערכות.
אבחון רגישויות תורשתיות ונרכשות.
רמת כוחות הרפוי של האדם.
אבחון מקורן ושורשן של רגישויותיו הפיזיות
בהיבט הרגשי - באבחון יועלו אפשרויות לרגישויות סימפטומטיות כתוצאה מהיבטים רגשיים בלתי פתורים
אבחון תמצית סוד האדם דרך אבחון מדויק של האישון
זמן האבחון והטיפול
האבחון והטיפול נערך עד לשעה וכולל אבחון יסודי והמלצות טיפוליות למשך התקופה המותאמת למטופל הספציפי. ביקור נוסף תלוי ברצונו של המטופל ובתהליך הריפוי שלו.

הפגישות מתקיימות באופן מקוון

 לקביעת פגישה ולפרטים נוספים צרו קשר

*הפגישות אינן תחליף לאבחון טיפול או יעוץ רפואי או מכל תחום אחר והן לשיקולו ובחירתו של הנועץ

לפניכם סשנים של מטופלים שהסכימו לחלוק את פגישתם הראשונה