דלג לתוכן המרכזי

ספרים

אירידוסופיה®

אירידוסופיה® ספר המציג לראשונה את תורת האבחון קשתית העין על היבטיה הרגשיים בנוסף להיבטיה הפיזיים, והינו מהדורה מעודכנת ומורחבת לספרה של ד"ר שלומית תמיר "מה אומרות עינייך" שראה אור בהוצאת "ידיעות אחרונות" בשנת 2007.
הספר סוקר בהרחבה את מכלול הסימנים והצבעים בקשתית העין וכולל מפה אירידולוגית מורחבת, המציגה את תפקודן של המערכות השונות בגוף האדם, ומפה אירידוסופית® ראשונה בעולם פרי עטה והגותה של ד"ר תמיר.
המפה האירידוסופית® משקפת את השפעות המימד הרגשי על המימד הפיזי.
מיפוי הגוף והרגש בספר זה מראה כי דרכו של האדם לריפוי מלא תלויה באבחון וטיפול פיזי ורגשי משולב, וזאת משום שאיברי גוף האדם "מדברים" רגשית לפני שהם מדברים בכאב ובסימפטומים פיזיים למיניהם.
האירידוסופיה® – חכמת קשתית העין, הינה תפישה פילוסופית שנהגתה ופותחה על ידי ד"ר שלומית תמיר, מייסדת האירידולוגיה בישראל ומקימת בראייה אחרת, המכון לחקר האירידוסופיה® - מדע פילוסופיה וחדשנות.
תובנותיה של האירידוסופיה® גובשו בעקבות חקירה בהיבט הרגשי דרך מאות צילומי עיניים, סשנים, אנמנזות ועוד.
בראייה אחרת® תפישה פילוסופית יישומית מקיפה שצמחה מתוך האירידוסופיה®, הינה תפישה המפתחת תהליכי חשיבה ייחודיים ומביאה כל אדם לפתור את הקונפליקטים שלו מכל תחומי החיים. בראייה אחרת® נוגעת ברבדים הרגשיים וההיסטוריים של האדם תוך התמקדות ברצף הדורי אליו הוא שייך.
הספר "אירידוסופיה®", ספר מחקרי מעמיק המהווה בסיס התפישה בראייה אחרת, אירידוסופיה®.

*ספר זה נמכר כחלק מערכת הקורס לנרשמים לקורס "אירידוסופיה®".

אירידולוגיה

"אירידולוגיה" מאת ד"ר שלומית תמיר מיועד לאלו המתעניינים בתורה עתיקת יומין, דרכה ניתן לאבחן את מצבו הפיזי של האדם דרך קשתית העין.
תורה זו מאתרת את מקורם של סימפטומים פיזיים שונים באיברי האדם ומביאה להחלמתו המלאה על ידי איזונן של מערכות גופו.
ספר זה פורש בהרחבה בפני קהל הקוראים את תורת אבחון קשתית העין על היבטיה הפיזיים וכולל פרקים הסוקרים בהרחבה את המבנה האנטומי של גלגל העין ואת מפת קשתית העין. ספר זה מציג את משמעות האישון ואת הקשר בין תבניות, צבעים וסימנים בסיסיים בקשתית העין והקשר בין תפקוד המערכות השונות בגוף האדם ותפקוד המוח. בנוסף, נכללים בספר פרקים מיוחדים הדנים בתורת התשאול, ומציגים שיטות ריפוי שונות המותאמות למצבו הפיזי הייחודי של האדם.
בספר מצורפים נספחים גרפיים המקלים על הבנת שיטות הריפוי השונות ויישומן על פי מחקריה ודרכה הייחודית של ד"ר שלומית תמיר.


עלות הספר אירידלוגיה מאת: שלומית תמיר: 80 ש"ח כולל מע"מ
*לא כולל משלוח

אירידוסופיה® חוברת עבודה

הצעד הראשון ללימוד תורת אבחון קשתית העין הוא למידה והבנת חלוקתה של המפה האירידולוגית המורחבת של ד"ר שלומית תמיר.
בחוברת נמצאים תרשימים המלמדים כיצד ניתן לראות את מצבם של המערכות בגוף דרך חלוקת מפת הקשתית על פי שיטת תמיר, בשונה מגישות אחרות חלוקת המערכות הזו מאפשרת אבחון מדויק יותר של האיברים השייכים לכל מערכת.
יותר מכל, מודגשת חשיבותם והשפעתם של האזורים השונים מאזור מערכת העיכול בקשתית.
בחוברת עדכונים לגבי צורתם ומשמעותם של האישונים באסכולות שונות.
באמצעות חוברת זו תוכלו ללמוד את הצעדים הראשונים של יסודות תורת אבחון קשתית העין.
בחוברת מפה אירידולוגית מורחבת ומפה אירידוסופית® הראשונה בעולם על פי מחקריה של שלומית תמיר.


*החוברת נמכרת כחלק מערכת הקורס "אירידוסופיה®".

מי היא גבר ומי הוא אישה ואיפה אלוהים בניהם?

ספרם של שלומית תמיר ואלעזר בן חנניה "מי היא גבר, מי הוא אישה ואיפה אלוהים בניהם?" משרטט את דיוקן התפישה הפילוסופית "בראייה אחרת, אירידוסופיה® מנקודת מבטו של סולן וכוראוגרף בעל שם עולמי. למרות ההצלחה, המוניטין והשגשוג הכלכלי חווה חוסר עצום בחייו. הסתירה בין תחושותיו הפנימיות ומציאות חייו הזוהרים מניעה אותו לחקור את עצמו באמצעות תפישות פילוסופיות שונות.
יום אחד, כשהוא תקוע בפקק תנועה, הוא מאזין במקרה לשדרנית רדיו מסתורית. יכולתה הנדירה לגעת בנבכי נפשם של מאזיניה ולתת מענה מדויק ובלתי צפוי לשאלותיהם, מעוררת מאוד את סקרנותו. הוא מתחיל להאזין באופן קבוע לתכנית הרדיו שלה ומתוודע באמצעותה לתפישה הפילוסופית - יישומית שהגתה "בראייה אחרת".
פגישת ייעוץ גורלית אישית עמה משנה את גורלו לבלי הכר...
במשך למעלה מעשור תיעד אלעזר בן חנניה את השלבים השונים של חניכתו הכמעט בלתי אפשרית. בפתיחות לב ובכנות מרובה, חולק עם קוראיו את דרכו האמתית והכואבת להיות מובן לעצמו ואת ההוויה הייחודית שהלכה והתגבשה סביב שלומית תמיר ותפישת עולמה הפילוסופית.

הספר מגולל את סיפור התהוותה של התפישה בראייה אחרת,אירידוסופיה® כיצד נבנתה ומיהם דמויות הקהילה שעזרו לבנות אותה.

עותק מהדורה ראשונית נסיונית למכירה.

עלות:90 ש"ח כולל מע"מ
*לא כולל משלוח