דלג לתוכן המרכזי

פגישה אירידוסופית - פילוסופית עם שלומית תמיר

"אישה יקרה הנך ידידה, שבאה לחלוק כל חלקיק מחייך בהנאה שלמה בחיים אלו, לאחר סבל ממושך של תהו ובוהו, אפרוריות, כאב, הישרדות, פחד ואימה האדמה מתהפכת. הנך רואה את החיים בשלמותם, יוצרת את זרעי התודעה שלך להמשך והנך מוגנת מן הכתר עד לאדמה. הנך מבורכת, יודעת את זאת לחלוטין, ויכולה את לראות בבירור כיצד יש לך המשכיות של זרעי תודעה אנרגטיים, האהבה שבאה לחבק אותך היא קוסמית לא מבני האנוש. לעיתים תחושי מידי הפעם רגישויות מעצם היותך בת-אנוש כאורחת פה בעולם. תחושי רגישויות לפה ולשם. תרגישי בעצם שהנך פה כמובן כדי להבין בזכות מה את כאן. 

יש לך הרבה רגישויות אנרגטיות בלתי מוסברות, שברצוני לומר לך שלמרות שנראה שיש תשובה אך אין הסבר. ישנה רגישות שקשורה לגרון, לוושט, לבלוטת התריס, כל אזור הגרון רגיש, כן גם חניכיים אחוריות. הביני שגם אזור הלב, רגיש והחזה רגיש, מעט מהברכיים הקרסול השמאלי או הימני, אך כל אלו באים להסביר לך שאת גם ה-בזכות. שימי לב לנוכחות שלך ואמרי תודה. ישנה רגישות בחוליה הצאווריות הגבוה ונטייה לרגישות במפרקים. עליך להיות במים טרמיים. זוהי חובה. 
עליך להודות בכל רגע על היש שלך, הוא יש רחב, כיוון שמרחמך נולדה יחידה, בת זו, שזרעי התודעה שלה הם רבים, לכן שוות ערך היא להרבה בני אדם למרות שהיא יחידה, היא קרן אור שבאה לרפא, להבהיר, להסביר. היא בחרה בך בכדי לתת לך חיים אחרי כל-כך הרבה מן התוהו, האדמה שהתהפכה, זוועות שראית. נולדת מחדש בשביל ליצור את האיחוד הזה, שבא לתת הרבה להמשכיות. עדיין הנך בן-אנוש, שיש לו רגישויות וכאבים לפה ולשם. חייבת את להיות במים. חייבת את להבהיר, ליהנות, לאפשר, כל אלו מדויקים עבורך, ידידה. 
לעיתים יש לך חלומות נבואיים שיש בהם מסרים שאין את יודעת ומתעלמת או הנשמה בוחרת לא לזכור, אך שימי לב שיודעת את דברים לפני הזמן לכן את זו שילדת ילדה זו. ילדה זו מתנהלת בחיים לצורה האחרת, לא כבני אנוש רגילים. גם ההישארות שלך בחיים אלו שווה ערך לארבע לידות של בני אדם כי באותו גוף, הייתה בחירת גוף, נולדת 4 פעמים. יש רגישות במרפקים כמה בחייך דאגת לדחוף דברים כדי להגיע למקום האפשרי, להישרדות הזו, מדבר אני על מסע הנשמה שלך, ידידה. מבינה את, נראה שמבינה. אל תפחדי הנך מוגנת. ראי את השנה, הזמן, הנך עדיין כאן. ראי את היש, את הרחוק, זוהי זכות להיות באותו גוף ולהיוולד 4 פעמים.
מקווה שמבינה את את המסרים. 
בהצלחה לך ולאריכות ימים. 
הנני כאן לענות על שאלות.  

 

שירה: מה זאת אומרת האדמה התהפכה?
שלומית: אולי את חווית מלחמה? או ראית בעיניים שלך איזשהו תוהו ובוהו? את התחברת? הבנת מה שאמרו לך?
שירה: מה אני צריכה להבהיר?
שלומית: הכאבים שיש לך בגוף באים להבהיר לך, להסביר לך שאת עדיין בן-אנוש למרות שאת בנס כאן וצריך לטפל בך.
שירה: מה זאת אומרת נס?
שלומית: את 4 פעמים נולדת בחיים האלו מחדש. 4 פעמים!
שירה: זאת אומרת שעשיתי שינויים? כי אני כל הזמן עובדת עם עצמי. יש לי בעיה בבטן שלא הזכרת והעיקר זה בעיה בבטן. הרופאים באמת לא יודעים לעזור לי והלכתי גם לרפואה משלימה.
שלומית: כי את צריכה משהו אנרגטי יותר.
שירה: אזור הגרון לא כל כך מפריע לי.
שלומית: אבל זה קשור לביטוי ולמצפון.
שירה: זה נכון. וגם כשאני יושבת הרבה זמן כואבת לי הברך.
שלומית: זה פחדים. הגוף שלך מדבר רגשית.
שירה: מה זאת אומרת שאני פה בזכות?
שלומית: את פה בזכות ההשגחה. את 4 פעמים נולדת מחדש. והכאבים באים להסביר לך שאת עדיין בן אנוש. את לא מתת מוות קליני אבל את 4 פעמים בן אדם אחר. אנשים יש להם חיים. הם נולדים ומתים. אבל את באותו גוף, באותם חיים 4 פעמים נולדת מחדש, עברת 4 פעמים בחיים שינויים באותו גוף שהם כמו לידה ומוות וזה לא קורה להרבה אנשים. זה קורה לאנשים שהם מאוד מאוד גבוהים בנשמה שלהם או אנשים שעוברים תהליכים עם מדריכים מאוד גבוהים. ואת עברת את התהליכים האלה לבד.
שירה:  בעזרת גם ספרים...
שלומית: לא משנה, ספרים זה לא אנשים ואת עברת את התהליכים האלה לבד. והכאבים שיש לך בגוף הם אנרגטיים הם באים להזכיר לך שאת בן-אנוש עדיין כיוון שאף אחד לא יכול לרפא אותך רק עבודה אנרגטית. אם תסתכלי על הבת שלך, הסבירו לך עליה בסוף כדי שתביני למה רופאים, בני אדם לא יכולים לרפא אותך. קודם כל את צריכה להבין ואז נקבל תשובות. הבת שלך מרפאה מבלי להבין איך היא מרפאה והיא הבת שלך, היא תוצר שלך- זה אותו דבר.
שירה: מה זה מים טרמיים.
שלומית: כמו חמי געש, חמי יואב. את חייבת להיטבל.
שירה: מה יש לי עם כאבי הבטן? מה הבעיה? יש לי לחצים בבטן.


מסר: 
"בזמן זה בתך עוברת שינויים חדים בחייה והנך שותפה לשינויים האלה. ככל שמתקרבת את ושותפה לשינויים אלה את בעצם מתהפכת כי דואגת את. כאבי הבטן שלך הם לחלוטין, אומר, כאבים שקשורים לעניין של מתח פנימי. אלו הם מעיים עצבניים וקשה לך לעכל את האוכל הפיזי. הנך נמצאת בפחד מצפון, ביטוי. מדוע אין את יכולה להגיד לעיתים את מה שהנך חושבת לבתך? חייה נראים לך לעיתים מוזרים. ההתנהלות, אך כך הדברים למדויק. שום דבר אינו מוזר, הכל מדויק. הביני, ועליך לקבל הגנות של מנגנוני הגנה ולא להתערבל, לא לחשוב כל העת אומרת הנני כאן בגוף בשבילה אך מה עם הילד הזה עומר?  מה עם בן זוגה? מדוע כך מתנהלים אצלה הדברים? הביני שהדברים מתנהלים אצלה בצורה אחרת אנרגטית בדיוק כמוך. בילדות שלך חווית רעב. מדוע את דואגת לפרנסה של בתך? דואגת את לעיתים פן תרעב? לעיתים נדמה לך שאם לא תעזרי ותהיי נוכחת היא תרעב. אין לך מה לדאוג כי היא בעלת קניין רוחני. ראי כי בתך איננה רעבה היא בעלת קניין רוחני גבוה. הנוכחות הפיזית שלך היא מספיקה. יש לנקות לך את הזיכרון התאי שלך של הרעב. מדוע כשרואה את עומר לעיתים את מודאגת ורוצה לסדר אותו מחדש? מדוע אינך מודה? אינך מברכת? הנך מבורכת. ברכי על הקיים. יש הרבה פחד במעיים האלו. אינך יכולה להגיד את הפחדים שלך כי אין הם מקובלים בעיני האנשים שנמצאים בתדר של הזמן הזה. אלה קרובה אליך אך אין את יכולה להגיד לה את הדברים שרוצה את להגיד. המצפון שלך כואב לעיתים, ויש לנקות אותו בתודעה בכדי להבהיר לך ידידה, לומר לך, נקי את המצפון, אינך אשמה בדבר, חייך אינם היו פשוטים. נולדת מרעב ושרדת ואחר כך התגלגלת לחיים לא פשוטים גם כן. גם עם האלה. נקי את עצמך מן המצפון והביטוי. תני למעיים האלו לנוח. המעיים שלך מתפתלות לעיתים מכאב רגשי פנימי."

 

שלומית: תשאלי מה שאת רוצה לשאול. מה את אומרת על מה שאמרו לך?
שירה: אני באמת הרבה דואגת, הרבה חושבת... 
שלומית: אי אפשר לעזור לך בכאבי בטן האלה. את צריכה לשמור על תזונה אבל זה לא תזונה... זה לא דיקור. הלמה את דואגת? למה יש לך מצפון כלפי אלה? למה כשאת רואה את עומר את דואגת? למה את דואגת לזוגיות של אלה? למה את רואה אותה רעבה? את היית בילדות שלך... למה את רואה אותה כל הזמן רעבה? רעבה למשהו לאו דווקא לאוכל.
שירה: אני דואגת לה כי גם היא עברה מבחינה רגשית דברים מאוד קשים.
שלומית: את צריכה להבין שאת בריאה ונולדת בגוף הזה 4 פעמים. הכל בסדר. הכאבים שיש לך באים להזכיר לך שאת עדיין בגוף פיזי. הם באים להזכיר לך שהמחשבות שלך לא נכונות ושיש דברים שאת צריכה להניח להם. כמה את דואגת לאלה? מה מפריע לך בזוגיות שלה? מה מפריע לך עם עומר?
שירה: אני מקבלת את זה... לא יודעת... זה מה יש היא בחרה את זה... אני מקבלת.
שלומית: בפנים לא. זה כואב לך בבטן, זה כמו אבן. מה את לא מקבלת?
שירה: לא יודעת.
שלומית: אז מה הבעיה? את מרגישה ולא יודעת להסביר
שירה: בוא נניח לזה.
שלומית: אבל הבטן שלך...
שירה: הבטן שלי זה גם פחד להגיד דברים שכולם יעזבו אותי.
שלומית: אומרים לך שהכאבים שיש לך זה בא מפחדים וממצפון לאלה. וגרון כי את לא מבטאת את הדברים ואת לא רוצה להגיד לה את מה שאת מרגישה.
שירה: אני רוצה להיות בשבילה לעזרה.
שלומית: אבל יש דברים שאת רוצה להגיד לה ולא אומרת ולכן כאבי הבטן. זה קשור לעיכול. קשה לך לעכל את הדברים שאת רואה. מבקשים שאת תקבלי, שתגידי כל הזמן לעצמך: הרגשות האלה שאני מרגישה הם רגשות אבודים. אני פה בגלל 4 לידות שהיו. אני פה בזכות. אלוהים לא עזב אותך אף פעם. מדוע את מפקפקת בו? הכאבים שיש לך בבטן הם מאוד אנרגטיים. מפחד. ממצפון. מכך שאין את יכולה לבטא את הדברים כפי שהיית רוצה אבל את הדברים האלו את צריכה לדבר, להוציא, לומר. את צריכה לעשות ביוארגונומי. צריך למחוק מהזיכרון התאי שלך הרעב בזמנים מסוימים שאותם אומר: בין גיל 1-5 חווית הרבה קושי של הישרדות, הזמן העוברי שלך היה קשה עד מאוד. גיל 16-20 היה קשה. 25, 30-33, 40-42, 50-52, 60, 65 עליך לרשום אירועים שהיו בזמנים אלו. יש לטפל בך בשיטת הביוארגוניומי ולמחוק מהזיכרון התאי. בואי נזכר מה קרה בגילאים האלה.
שירה: מישהו אמר לי לפני הרבה שנים אמר לי שעברתי טראומה אבל הוא לא רצה לדבר על זה ואני לא זוכרת. האמת היא שאת הילדות אני לא ממש זוכרת. בגיל 16 התחלתי לעבוד, ניסיתי גם ללמוד ולא סיימתי. גרתי לבד. זה היה בחורף ואמא שלחה אותי לגור לבד.
שלומית: העולם הוא לידה ומוות. תלמידים הם מורים - מורים הם תלמידים, עני הוא עשיר-עשיר הוא עני, ילד הוא הורה – הורה הוא ילד. זה גלגל! כמו שאת טיפלת בה היא חייבת לטפל בך. את צריכה לקבל את זה שהיא תטפל בך ולא להגיד אני ההורה אז אני צריכה לטפל בה. כל הגילאים שדיברתי עליהם הם הזמנים של הלידות שלך. להיוולד לשפה חדשה, לאדמה חדשה. לעבור מדינה, לעבור אדמה זאת גם עבודה רוחנית, זה להיות בקושי.... למה יש לך כל כך הרבה מצפון לאלה?
שירה: כי עליתי לארץ בלי האבא שלה הוא נשאר שם, והיתה לה ילדות קשה. היה לי ידיד ויכול להיות שהיא קיבלה את זה מאוד קשה. הכל ביחד.
שלומית: המצפון הוא מזה שאת רואה אותה היום בזוגיות הזאתי ואת רואה אותה בזוגיות ולא בזוגיות. ואת מרגישה הרבה דברים שהרגשת עם האבא של אלה. את מרגישה שיש לה זוגיות ולא זוגיות. יש לה אחריות על הילד הזה על עומר וחיים משותפים. יש לה אחריות אבל את עדיין לא מבינה איך הדברים מתנהלים. את לוקחת הכל לבטן שלך ובגלל זה הכאבים. תנסי לראות במה בעלה של אלה דומה בעצם לאבא של אווה. 
שירה: אני לא חושבת שהוא כל כך דומה.
שלומית: אז אני אתן לך תשובה. כיוון שכמה שהוא נמצא לפעמים נדמה שהוא לא נמצא. אבא של אלה לא גידל אותה פיזית. את לקחת אותה והוא היה נמצא אבל לא רצה לקחת אחריות. גיל מדבר הוא נמצא פיזית, הוא לוקח אחריות אבל לעיתים הוא לא נמצא הוא כמו מעופף הוא מעבר לחומר. את לא מצליחה להבין המון דברים שקשורים לזיכרון התאי עם אבא של אלה. יתכן ואלה וגיל נפרדו פעם אחת וזה מאוד הדאיג אותך. בכדי שאלה לא תעבור מסע כמו שאת עברת את צריכה לשחרר את המצפון הזה, את צריכה להבין שאלה בחרה בך כאמא ועברה את החיים האלה בכדי להיות מה שהיא והיא הרבה. למרות שהיא בת יחידה יש לה הרבה זרעי תודעה לאנשים שהיא איתם. את צריכה למחוק את המצפון שלך. את צריכה לקבל באמת את החיים של אלה כמו שהם. את עדיין לא מקבלת אותם. את צריכה לדבר עם אלה על הסשן הזה. אם את תדברי איתה על מה שדיברנו ותתני לה להקשיב את תחווי ריפוי. תנסי לראות במה גיל דומה במשהו לאבא של אלה, לבעל שלך? אם תסתכלי על זה את תביני. תדברי על זה גם עם אלה כדי שתפתחי אותם וזה יעזור לך בריפוי.
שירה:  מישה, תמיד יש לו טענות אלי ואני פשוט מאוד לא יודעת מה לעשות איך להתייחס אליו וזה מאוד מציק לי. 
שלומית: הוא לא חווה את הניסים שאת חווית. הוא לא חווה את ההתפתחות שאת חווית. אומנם חוויתם דברים דומים אך בצורה אחרת. הוא איננו מרוצה כלל מחייו, הוא כועס וזועם נדמה לו כל העת שלקחת ממנו ולא לקחת מאומה. הניתוק איתו רק יעשה לך טוב.

 

מסר:

"עליך להבין שפשר הניתוק מגלגול קודם. את מפריעה לו בנוכחות שלך כיוון שאת מעליו בתדר מכמה דרגות. חייו מסובכים ואינם שקטים כלל והוא מקנא בשקט כביכול שיש לך. יש לו מידי התקשרויות יתכן עם שני ילדים קשים ליותר, מידי התקשרויות של מחויבויות אין הוא למען עצמו בזמן שאת למען עצמך. הזוגיות שלו הייתה קשה ליותר בזמן שאת בחרת זוגיות כשהיה רע הלכת. הוא מקנא בבחירות שלך ובזמן שהחיים בחרו לו את בחרת בחיים בכל זאת, התגברת על מכשולים בזמן שהוא עדיין לא התבגר והתגבר. את מראה לו מראה של פחד מעצמו. נסי להבין אל תנסי לשפוט את עצמך. נסי לקבל את הניתוק הזה. את צריכה הרבה מגע. הניתוק הזה הוא בגלל שהוא מנותק בחייו עם הסובבים אותו. קשה לו מאוד עם החיים האלו ואם היה יכול ללכת לפני היה עושה כן. 

בגלגול קודם, מספר ה-42 אחד מן הגלגולים שלך, הוא היה בן זוגך. בדיוק כמו שבגלגול זה לקחת את דבריך וביתך והלכת כך עשית לו. התנתקת ממנו לדרך עצמאית, האשמת אותו במה שלא היה צריך כיוון שהוא בגד בך. גם בגלגול זה, הבן הזוג הזה, שהיה לך לא היה נאמן לך מספיק. לא ראית עתיד עימו, לא ראית עימו נאמנות, לא היה לך על מי לסמוך ולקחת את דבריך והלכת. באותו גלגול אחיך היה בן זוגך שבגד בך ואת הלכת ובגלגול זה חזרת להיות אחותו כששמו את שניכם לבד בחיים. עברתם מסלולים דומים אך כל העת הוא מקנא לך כפי שקינא בך כבן זוג ובגד בך, להראות לך שיכול הוא להיות עם אישה אחרת. מקנא הוא לך ומנתק הוא איתך את הקשר כדי להראות לך כמה את קשורה אליו, כמה את לבד בעולם. מתבקשת את לא להתחנן, לא להבין, להשאיר, להגיד זהו קרמה שהוא לוקח על ראשו, כאחותו יחידתו אין הוא מבין כמה חשוב הוא הקשר. גם בגלגול קודם כמה קינא לך, בגד בך. גם בגלגול זה הוא מקנא לך לחייך ולכן הוא מנתק לך. נסי להבין." 

 

שלומית: אפשר לטפל בזה בביוארגונומי. יש לו 2 ילדים?
שירה: כן אבל הם בחו"ל. וגם אשתו חיה בחו"ל.
שלומית: החיים שלו מאוד מסובכים ולכן הוא מתנהג אליך ככה.     
שירה: אני הייתי רוצה להיות עם כולם בהרמוניה.
שלומית: את לא יכולה להיות עם כולם בהרמוניה וקודם כל תהייה בהרמוניה עם עצמך ואז תפטרי את כל הבעיות שלך בבטן. את חייבת לעשות עבודות שקשורות לחוטים מקרמה למשל כי את מתרפא מזה. את העבודות שתעשי את צריכה לתרום.
שירה: אני תורמת אבל בדברים אחרים.
שלומית: כן, אבל את צריכה לעבוד עם חוטים.
שירה: למה?
שלומית: כי את ניצלת בגלגולים קודמים פעמים רבות בזכות זה שהיית יודעת לארוג שטיחים. היית אורגת מצוינת. עשית עבודות מקרמה, סריגה זה לא היה תפירה. את צריכה לנסות לעבוד עם חוטים עבים. תנסי כי זה יכול להציל אותך. אני נותנת לך עכשיו כמה היגדים שאת צריכה להגיד לעצמך כל יום:
היגד 1
הנני מבורכת מעצם היותי כאן. אור אלוהים עוטף אותי מיום היוולדי הוא איתי כל העת.
היגד 2
אינני יכולה לתקן את מי שאיננו בר תיקון בעייני עצמו.
היגד 3
אני חיה בהרמוניה ושלמות עם עצמי.  
היגד 4
החיים בגוף הזה הם חיים מלאים כל תא ותא בריא. אני הוכחה קיומית. אני ברת מזל.

אלה ההגדים שאת צריכה כל יום להגיד. כל בוקר.
שירה: אני מתפללת הרבה בשביל אלה שתהייה בריאה.
שלומית: את לא יכולה להתפלל בשביל אף אחד אם הוא לא מבקש את זה בשביל עצמו גם. את צריכה להגיד את ההיגדים ולהתפלל רק בעבור עצמך. את יכולה להתפלל בעבור אלה או אח שלך אבל זה יעזור רק אם הם יתפללו בעבור אותו דבר עבור עצמם.

לקביעת פגישה ולפרטים נוספים צרו קשר