דלג לתוכן המרכזי

כיצד איברים ומערכות בגוף האדם מדברים רגשית עד כדי כאב פיסי ומחלה

הוגת התפישה, ד"ר שלומית תמיר Ph.D, גילתה מתוך צילומי עיניים ומקרי מבחן של מטופליה כי צורות שונות של סיבים בקשתית העין מצביעים על סימפטומים רגשיים שעשויים להפוך לרגישויות פיסיות ויותר מכך לקונפליקטים בחיי האדם. את מחקריה בנושא הקשר בין ליקויים פיסיים ומחלות לבין היבטים רגשיים כתבה בספרה  אירידוסופיה®, "מה אומרות עינייך 2007 הוצאת ידיעות אחרונות" דאז. מקרי מבחן לצד אוסף צילומי עיניים מוכיחים את המפה האירידולוגית הרגשית / אירידוסופית הראשונה בעולם שהגתה. האירידוסופיה® מוכיחה שאיברים מדברים רגשית לפני שהם מאותתים פיסית. טיפול אירידוסופי או לימוד עצמי של השיטה עוזר לאדם לרפא את עצמו על ידי מחשבה בהירה יצירתית ובריאה ביותר.   

אילו פעולות יאתחלו אותנו להצלחה ואילו פעולות יביאו אותנו להישרדות ולכישלון

על פי האירידוסופיה, צורות שונות של קשתיות מעידות על סוגים שונים של אבולוציות של בני אדם. קרי,מאילו תקופות/ גילגולי חיים הגיע האדם על פי תבנית קשתית מסויימת. אבחון צורת הקשתית על פי האירידוסופיה תצביע על בנק הפעולות המוצפנות בזכרון התאי של האדם. שימוש בפעולות אלו באופן תת מודע או מודע גורם לאדם בעיות ולקונפלקטים בכל תחומי החיים. זיהוי פעולות אלה דרך קשתית העין וריפויין על ידי טכניקת הפעולות והפתרון מרפאה את האדם ומביאה אותו למציאות הנכונה לו. אבחון וטיפול בשיטה או לחילופין לימוד טכניקת הפעולות יביא את האדם לריפוי פעולות אלו, לפתרון קונפליקטים רחב בחייו ולמציאות בריאה ובהירה.

 כיצד מרפאים פציעות ופותרים קונפליקטים דוריים החוזרים שוב לחייו הנוכחיים של האדם?

דרך צורת האישון ניתן לאבחן את מיקומו של האדם בשושלת הדורית אליה נולד ביחס למי שהוא. מידע שמקנה לאדם הבנה נרחבת ומקיפה על מסלול חייו. רק דרך תפישה זו יוכל האדם להבין אם הוא משכפל את חיי הוריו או בניגוד אינו דומה להם כלל ומחפש תודעה שונה או שהוא מילוי של רצף חסכים דוריים. אבחון נתונים אלו יקנו לאדם פתרונות לקונפליקטים המושפעים מדורותיו כשאין הוא מודע להם ולכן לא מצליח לאתחל את השינוי לו הוא מייחל, רק דרך שיטה זו יוכל לאתחל את השינוי.

באישון טמון סוד מהות קיומה של הנשמה.

שלומית תמיר

האישון הוא "האיש הקטן" שצורתו מגלה לאדם את נגזרותיו מתוך הרצף הדורי שממנו הגיע.
האירידוסופיה טוענת כי האדם איננו יחידה נפרדת בפני עצמה, אלא חלקיק של שרשרת דורית אין סופית מאשכול חלקיקים דוריים נוספים.

צורת האישון יכולה לגלות לנו האם האדם שייך לנגזרת הנקבית או הזכרית או לשניהם או האם עשוי הוא להיות חלקיק המסיים את השרשרת הדורית לשמה בא. על מנת שהאדם ידע את סוד מהותו עליו לאבחן את שייכות חלקיקיו, על פי האירידוסופיה הגדרת שייכות זו נקראת נגזרת. האדם מתבקש לגלות האם נוטה הוא להיות הנגזרת המפותחת או המתפתחת של אותו חלקיק אליו הוא שייך. הטענה העומדת מאחורי יסוד זה היא כי לאישון צמוד סליל סבוך של חלקיקים המגלה על ידי צורתו את סוד הרצף והחלקיקים אליו האדם שייך. כשהאדם ידע את מקום שייכותו ברצף, רק אז יוכל לדעת את מהות משמעות חייו.

בסליל האישוני קיימים זיכרונות דוריים שלא ניתן למחוק אלא לפענח ולפרוט . חובתו של האדם היא להכיר ולמצוא על ידי זיכרונות אלה את התשובה לקונפליקטים במציאות הנוכחית, ולסנכרן בין התקופה שבה בחר להיוולד ולהתהוות כאדם לבין זכרונותיו הדוריים. על מנת להבין את תהליך סנכרון המציאות של העבר וההווה דמיינו את האישון כסליל של סרט צילום (פילים) של מצלמה אנאלוגית המגיעה למעבדת פיתוח תמונות. בדומה לסרט צילום לא ניתן להמשיך במציאות יומיומית מבלי לעבור תהליכי "פיתוח של מחשבה" הקשורים לזיכרונות תאיים נסתרים. האירידוסופיה מראה אילו זיכרונות דוריים עלינו לפרוט בחיינו העכשוויים ברוח העידן הנוכחי התפישה מקנה בנוסף תהליכי חשיבה המתאימים לו על פי בשלותו לראות את עצמו בשיקוף ובבהירות ולהגיע להבנות שיובילו אותו אל הפוטנציאל שבו. 

  • בראייה אחרת, אירידוסופיה® היא מעבדת הפיתוח המעניקה את חשיפת האור המדויקת בכדי לפתח את האדם באופן המדויק על פי בשלות האישית של האדם

שלומית תמיר