דלג לתוכן המרכזי

מסר זמן

הזמן

הנושא הוא על הזמן בו אנו עוסקים כל העת הזו בחיים הגשמיים של האין זמן הזמן שווה לכסף לטירוף ולחשוב ביותר.
ההשגחה מסדרת לנו את הזמן פה על האדמה לשונה מן הזמן שנמצא שם למעלה ומן העולמות העליונים , הזמן שבו אנו עשינו לנו את ההסדרים הוא זמן שונה מאילו של הרצונות העליונים ואנו כבני האנושות משחקים כל העת במשחקי האגו של הזמן הרצוי לנו כביכול לעשות לכך ולכך ותפקידים אלו ואחרים שניתנו לבני האדם ואם אין אנו עושים את התפקידים אלו ואלו נראה שאין אנו בני אנוש.
אך מן הזמן שעובר לעת של הזמן מן המאות והאלפים הזמן מוגדר לחלוטין לאחרת והוא צריך להיות מוגדר לאחרת שנבין אותו לחלוטין וגם מה-2009 הזמן הוא אחר הוא אין זמן .
בעצם עינינו מעוורות מן הגשמיות בכדי ליצור את אין הזמן אך כל זאת כולנו יודעים כי שמעתם את החניכה הראשונה כיצד נוצר העולם לאחרת וזהו זמן של יותר זמן של האנושות להבשיל את מלבושיה הפיזיים ועל כל דוברנו.
בגלל שהמלבושים הפיזיים של האנושות הם כאלו ואחרים והפכו להיות עד ל-2009 מגונדרים וראוותנים אנשים הפכו להיות בעלי עיניים גדולים , ואמר גדולים ולא גדולות כי שוב שחכו הם עם העיניים גדולים או גדולות .
ציפורניהם הופכים להיות ארוכות עד לאינספור מלבושיהם מסובכים עד למאוד ושערותיהם מודבקות בצורות מוזרות ליותר לכן אומר כי רמות הנפש התפתחו לפה עד ליותר למידי מידי ומידי .
זמן ההבשלה להשיל, ההשלה של האילו הגיעה ...

 

לרכישת המשך המסר התקשרו: 052-3606336