דלג לתוכן המרכזי

מסר 2011

מסר 2011 – שלומית תמיר


ראו כי העולם הזה מתחיל את ראשיתו כפי הבראשית, הטבע הולך להיות נקי וחלק ולא מן המעט קֵרֵחַ. 
הננו עוברים את ראשית הבראשית וכוחות הטבע יַראו זאת מן הזמן של ה-2011. זהו זמן ראשוני חשוב ביותר בעולם כפי שלא היה מן הכמותו. 
הסיומות היו בשנה זו חזקות מעבר למה שהנכם יודעים ומתוך כך הנכם, כל אחד מכם, סיים את גלגוליו בשנה הזו. מתוך זה כל אחד מכם יישא עם עצמו את כל אשר יָצַר ולא פָּתַר עד לזמן ה-2020    , כי העולם הולך להיות חד-קצב וחד בתנועותיו, באותה תנועה ובאותם סיבובים אשר אומַר ואסביר לכיצד. עד זמן ה-2020 שזהו עשור מהיר כמעין כמותו אשר מגלח אט אט את העולם עד שהוא הופך להיות הבראשית כפי מה שהיה מן ההתחלה. 
אומר ואדבר על העולם, אומר ואדבר על המדינה הזו ועל חלקת אדמה זו ואומר ואדבר על כל אחד מכם כאחד. 
מבחינת העולם אומַר כי מן ה-2011 חלקים שלמים ייעלמו כאילו לא היו מן העולם, והעולם יהפוך לאֵלֶם. אין פחד ואין דאגה אלא מן הראשית. אומַר כי כל אשר היה בשנה זו זה רק זרע למה שצריך לקרות. 
עיקר עניין המים הוא זה אשר ישלוט בעולם וגלים גבוהים מאין-ספור כמו חיות טרף יהיו ככאלה אשר ישטפו את כל אשר לא יהיה מן הצורך.
אומַר כי עומדת להיות עונה אחת בכל יבשת, שכן כל האירופה עומדת להיות לקפואה ליותר ובעלת עונה אחת, היא כולה הולכת להיות רוב ימות השנה יותר מן היותר גשומה ומושלגת, וקפואה בכלכלתה, וקפואה במזגה וקפואה בילוּדָתה שכן כולם יודעים שהיא עומדת להיטמע בצורה קשה ליותר.
ארצה לדבר על משמעות תוכנית הגרעין מעבר למה שהנכם יכולים להבין ולדעת, אך את זאת אשאיר למאוחר.
ראו כי ברצוני לומר כי מדינת הישראל תתרחב מֵעֵבֶר לְמַה שתוכלו להאמין, אך כפי שתתרחב היא תהיה הצפופה והיא עומדת להתהפך בחשיבתה ובתפיסתה והיא כביכול עומדת להפוך מן ה-2011 בראשיתה לעבדות הדת, ולצערי לשרלטנות של ניסים ונפלאות מתוך חוסר מוארות, היא הופכת להיות ככזו שהשבתון שולט בה. 
ראו כי הזכרתי ואמרתי כי ניסים יקרו ואכן קרו ניסים ואדמה זו מעין-כמותה, גבולותיה לא הצטמצמו אלא התרחבו מבלי שידעו. דעו כי התקשורת בעת הזו היא דיקטטורית והיא איננה מספרת את אשר הנעשה. ברצוני לומר כי הדברים יישָׁלטו בצורה אחרת לחלוטין מעבר למה שנתפס, וברצוני לומר ליותר כי החודש הזה אומַר כי השלושה ימים האלה הם סוף הסנכרון האחרון שנעשה, הדלת נסגרת אט אט והיא לוקחת את כל הגרעין וגרעין אשר נטמע למקומות לעולם אחר לעבור מהעולמות העליונים סנכרון סופי לעולם הזה של עד ה-2020 שהוא שונה לחלוטין ממה שידעתם עד לעת הזו.
תאמרו שאינני מחדש מאומה, אך תוכלו לראות לפעם הראשונה אפילו במקום המדינה זו עדיין אם לא היה מן המרכז ואם העשרים יום לא הייתם מתחת לאדמה. הדברים זזים בהיפוך של תופעות טבע. ראו כי תיתכן בשנה הבאה באדמה זו צונמי קשה אשר ישטוף למעבר למה שהנכם יודעים וצר לי לומר כי עדיין בצפון ייתכן מין רעידת אדמה או במין הסופה כשהייתה מהזמן לזמן בכדי לעורר את האמונה לפתע ומתוך המשבר הזה האדמה הזו הופכת להיות למין השבתון ולא תאמינו למה שהולך להיות במדינה זו. 
ראו כי משום מה אומר כי אובמה עומד לסיים את תפקידו לפי הטעמי ב-2011, כיוון שהולכת להיות תוכנית חירום; כי אמריקה הופכת להיות מדולדלת מן היום ליום ועומדת להיכנס בשנת ה-2011 למלחמה קשה ליותר, מתוך כך שלא רצתה היא להתעסק בהתמוטטות הגרעין, והשאירה את הישראל בלבדה, אומַר כי תיסחף למלחמת דלות קשה ביותר, אשר הדל בה ייצור קושי בבית הנבחרים, מרד שלא היה מכמותו במדינה דמוקרטית קשור כזו הצעקה תהיה גבוהה ליותר, תוהו ובוהו בממשל זה, ולפתע תוכלו לראות את חוסר הנאורות ולא תאמינו כיצד דמוקרטיה יכולה ליפול, כיצד ממשל ומשטר יכולים להשתנות. זהו שינוי מעניין ומרתק שתוכלו לצפות באחת המדינות הנאורות שלא ידעה לעשות את הגבול של החופש ומתוך כך תמצא את עצמה בחיפוש אינסופי לדברים חדשים.
עלי להפסיק בעת הזו"